About

5em0gpTIHwE

Привіт! Мене звуть Стефанія Юрченко і я дуже рада бачити вас на своїй кухні. Це незвичайна кухня, тут ви знайдете усі інгредієнти для натхненного життя. Я розповідаю про книги, фільми та серіали, місця та бренди, які залишають приємний післясмак від знайомства. Ще я говорю про людей, багато і захоплено. Тож шукайте інтерв’ю в розділі PEOPLE.

Назва блоґу дуже смачна, ви ж помітили? Це для того, щоб ви робили чай/каву чи гріли молоко та заходили сюди за десертом. Бо найкращі солодощі — це нові знання та знайомства.

Зовсім скоро у мене буде більше сили та впевненості розповідати вам про щось більш професійне. Це, власне, письмо. Я постійно навчаюсь чомусь новому, тож планую ділитися знаннями з Вами. Ви не проти? Чекайте на новий розділ — Writing Tips.

Усі вищезгадані книги, фільми, бренди та місця житимуть у підрозділах, об’єднаних у REVIEW.

Окремим розділом стане FASHION, який буде оновлюватися раз чи два на місяць. Обіцяю розповідати про ціни, місця та актуальні розпродажі, а ще буду тішити гарними фото. А щоб зробити інформацію ще більш корисною ловитиму людей, які живуть модою, та розпитуватиму про все на світі.

У мене, звісно, є свої переживання та думки, а ще я відвідую міста, які хочу запам’ятати. Розділ LIFESTYLE розділиться на дві частини: у TRAVEL читайте про подорожі, а у PERSONAL шукайте інформацію про мене. Наприклад, як це вийти заміж у 20? :))

У березні 2017 року шукайте мене раз на тиждень на YouTube-каналі, де буде ще веселіше!

Я завжди відкрита до спілкування та співпраці, якщо ви чесні та добрі. Тож пишіть мені з пропозиціями нових дописів чи відео, коментарями щодо зручності сайту та його поліпшення на поштову скриньку — blog.ppie@gmail.com Усі партнерські пропозиції я розглядаю лише тут.

Додати мене в друзі можна за лінками:

https://www.facebook.com/stephvinogradova

https://vk.com/id241424970

А ще трохи мене є ось тут:

https://www.instagram.com/stefaniayurchenko

 

Advertisements