Q&A AIRY №1

Processed with VSCO with s2 preset

Привіт! Вчора в інстаграмі мені прилетіло трохи питань про AIRY, тож уже сьогодні я вирішила швиденько на них відповісти, не відволікаючись.

Чи можливий індивідуальний дизайн планера, листівок або наліпок?

Поки що AIRY – це маленька (майже домашня) крамничка, тож поки ми не працюємо з великими тиражами та індивідуальними дизайнами. У команді є свій дизайнер Ден і у нас з ним ще дуже планів та ідей. Тож я переконана, що разом ми зможемо створити варіанти для нашої аудиторії.

Чи можна скласти винятково свічковий giftbox?

Так, звісно. Можна обрати будь-яку кількість свічок будь-яки ароматів і ми сформуємо знижку на подарунковий набір. Зараз у розробці фірмова упаковка для зручності.

Можливе замовлення креативного портрету в airy?

Я можу не зовсім точно зрозуміти питання, але якщо йде мова про ваш особистий портрет від наших ілюстраторів, то ні.

Свічки можуть бути кольоровими?

Зараз я працюю над тим, щоб барвники були максимально натуральними, адже повна природність – це основна ідея наших свічок. У 2018 році кольорові свічки будуть, але це будуть пастельні ніжні кольори у нашому стилі. Нічого яскравого і штучного.

Чи можливо замовити свічку без глиняної баночки?

Це зовсім інший тип свічок, який зараз ми не виготовляємо. Але обіцяємо подумати 🙂

Тоненькі блокноти будуть?

Будуть будь-які блокноти: скетчбуки, розліновані (клітинка/лінія/крапки), щоденники, велики планери, кишенькові тощо

Чи будете виготовляти щоденники?

Так, перший вийде уже навесні.

Чи будуть інакші дизайни сумочок? Інші розміри й малюнки?

Так, зараз ми розробляємо нові еко-торби, які будуть трохи трансформерами. Вони будуть за потреби збільшувати розмір до ваших покупок. Матеріал – льон. Ручки та дно будуть більш міцними, прання не буде проблемою більше. Зміниться друк. Інші дизайни будуть.

Виготовляти маленькі свічки будете?

Зараз наші свічки і так не дуже великі, але зовсім крихітки, скоріш за все, будуть. І великі-великі теж.

Як щодо глиняного посуду з фірмовим орнаментом?

Зараз ми розробили та запустили цілих три дизайни чашечок та два дизайни тарілок. Не впевнена, що вони будуть постійною позицією, але це вирішить попит. AIRY у 2018 мусить визначитися з основним асортиментом та не братися за все відразу 🙂

Чи можливе замовлення в’язаного одягу, окрім шарфів?

Ні, ми не цех, тож в’язаний одяг буде, але тільки нашого дизайну. Зараз ми не дуже впевнені в актуальності, бо зима не дуже схожа на зиму. Але деякі позиції точно запропонуємо.

Наскільки різнитиметься ціна свічки в глині й склянці?

Ми зможемо точно відповісти, коли почнемо виготовлення свічок у склі. Точно обіцяю зробити їх не з великою різницею у вартості та не дорожчими за глину.

Коли будуть нові речі?

Почнемо з дня закоханих і продовжимо аж до зими 🙂

Чим ти надихаєшся,  коли створюєш AIRY продукцію?

Тим, чого не існує, тож я не можу придбати собі речі, які уявляю. Не знаходиш? Створюй своє. А ще природою, яка сильна і щаслива без людей, тож вчить нас дружити з нею і любити.

Чи ставиш ти собі дедлайни?

Так, без цього не буде ніякого контролю. AIRY – це ще малюк, який уже може похвалитися крутою командою дуже талановитих людей. Я мушу розраховувати дедлайни на кожного і для себе, щоб продукція була актуальною для вас і не було жодних затримок.

Що для тебе є показником того,  що продукція варта,  аби її почати створювати?

Якщо у моїй голові з’явилася ідея, то я відразу починаю пошук цієї речі чи послуги. Якщо я не знаходжу її, то починаю аналізувати її потребу для мене. Якщо у списку “за” буде більше 10 плюсиків, ця річ рано чи пізно потрапить на віртуальні полиці AIRY.

 

Усі питання (і навіть найсокровенніші та найдивніші) ставте у коментарях і ми доповнимо цей список та дамо відповідь. Цьом

Advertisements