Як пишеться у Freshline

Здається, що Ти очікуєш від мене мега крутих дорогих ресторанів, але я не виправдаю таких очікувань. У цій рубриці тільки місця, які дарують мені можливість смачно поїсти та плідно попрацювати наодинці. Сьогодні про мережу Freshline.

Я люблю експерименти, але зазвичай серед переліку варіантів для сніданку обираю добре знайоме місце. Останні кілька місяців, де б я не була, на моєму шляху з’являється цей заклад і я не думаю довго, зайти чи ні. Я вже давно скуштувала усе меню, випила тут літри кави та лимонадів і не збираюся зупинятися. Зараз подумала, що цікаво буде надіслати потім цей текст на сторінку мережі, бо ніяких домовленостей тут ніколи не буде. А робити приємні і теплі сюрпризи мені дуже подобається. Щоправда, Ти можеш радити мені місця чи пропонувати зайти в гості. Але я ніколи не напишу тут про заклад/балкон/кухню/місце_біля_озера, якщо мені там не сподобалося.

2017-06-30 09.40.24

Сьогодні я знала, що вийду з дому голодна. Так вже трапилося, що снідати з самого ранку у мене не виходить, бо ідея запхати їжу в сонний організм у мене не викликає ентузіазму. Але це не було проблемою ніколи, бо я працюю з дому, тож встигаю поснідати, як тільки відчую голод. На 10 ранку сьогодні була запланована зустріч в не надто багатому на хороші заклади районі, а я не взяла з собою навіть бутерброд чи яблуко. Сьогодні неймовірна спека від ранку, земля розжарена та парка, а я не довго думаючи витягаю з шафи лляну сукню до п’ят. Колись люди були дуже розумними, якщо носили постійно одяг з льону. Льон – це дуже зручно. М’ятий льон – це дуже красиво. Після години палітр, розрахунків та шторму ідей та пропозицій я пішла шукати місце для сніданку. Привіт, Фрешлайн.

Сьогодні хочеться сьомги та капучіно. Обираю маленький сендвіч: темний хліб з сьомгою, томати, огірки та пекінська капуста. Трохи масла та соусу тар-тар. Поєднання житньої булочки та червоної риби – це завжди любов. На вітрині фісташковий кекс, але не сьогодні. З підносом та гарним настроєм йду у дальній куток. Пам’ятаю, що там красиві смарагдові дивани та можливість роздивлятися людей тут та на вулиці.

Спека потрібна для того, щоб серце переповнювала радість щоразу, як заходиш в прохолодне приміщення. З’явилася можливість дихати. Відкриваю ноутбук та планую багато роботи. Як би я не любила працювати вдома, але за годину роботи в якомусь закладі я встигаю в рази більше. За сусіднім столиком вмощується парочка, яка шумить і галасує. Їхні жарти і розмови виводять мене з робочого стану і я треную силу витримки. Абстрагуюсь, бо напроти сідає диво-дівчина. Їй років 15, волосся пшеничного кольору спадає ледь не до колін, а легка сукня ледве тримається на худих плечах. Ця дівчина говорить по телефону і випромінює таку легкість та ніжність. Цього цілком вистачає для мене, концентрація повертається, настрій знову поліпшується. Дівчина посміхається і стає тепло. За хвилин 20 вона підійде запитати про книгу і скаже, що я виглядає дуже світло та легко. Стає трохи смішно та приємно, а ще соромно, бо досі боюся робити компліменти чужим людям. І тоді вони роблять їх першими.

Кекс досі пахне мені з вітрини. Я зиркаю на нього, збираюся з духом та купую…обліпиховий лимонад. Кажуть, що це популярна новинка. Я кажу, що це дуже і дуже смачно.

За кілька хвилин місце дівчини займає рудий хлопець, викладає на стіл лептоп та три стаканчики різних лимонадів. Чекаю приходу його друзів, але хлопець видихає і випиває три стакани поспіль. Задоволено посміхається, киває мені “але ж спека” і зосереджується на екрані. Люблю людей.

Час летить швидко, кондиціонер працює, люди за вікнами такі кумедні та заклопотані. Чомусь вони досі носять темні кольори, коли у світі є стільки красивих альтернатив. Я випила дві кави, холодний безалкогольний мохіто та радість мого “сьогодні” – обліпиховий лимонад. Вже 15:00, я випила стільки, що наїлася.

Час рухатися далі. Замовляю салат з куркою з собою. Сьогодні і на вечерю буде Фрешлайн. Люблю його за простоту та свіжість в усіх сенсах. Збираюся і рушаю на наступну зустріч. І радію, що в мене є талант робити робочий день приємним та радісним.

Advertisements