ЛОВЕЦЬ СЛІВ. Софійка Грабовецька

Щоразу, коли я зникаю на тиждень, то повертаю з чимось хорошим. Я довго думала, як заповнити рубрику “ЛЮДИ” на моєму блозі, який формат ліпше обрати, яких людей запрошувати. Довго думала, доки все не склалося якнайкраще і навіть без моєї допомоги. З усіх цих пір’їн та моїх змін у “голосі” та настрої, ви могли уже зрозуміти про якісь зміни. Зараз у мене їх дуже багато і всі внутрішні: я починаю дослухатися до природи та до себе, любити більше і чистіше. Тож сподіваюся, що ви це все підтримаєте.

Навколо мене так багато легких та надихаючих людей, тож час знайомити їх з вами. Мій ловець ковтає кожне слово, однакові для усіх (і трохи каверзні) запитання допомагають відому людину зрозуміти із зовсім іншого боку. Зсередини. З теплом знайомлю вас з першою героїнею нової рубрики. Поїхали 🙂

Хто Ти?

Офіційно магістр історії, екскурсовод і засновниця агенції прогулянок та пригод Києвом Walk&Talk. Відкинувши всі офіційності: гід у капелюшку, невиправна оптимістка, мрійниця і дружина.

Що робить Тебе Тобою?

Капелюшок, тепла усмішка, оптимізм, почуття гумору, дружелюбність.

Улюблене місце у Твоєму домі? Чому?

Колись було підвіконня. Як переїхала на нову квартиру, то крісло. Але сподіваюся, що підвіконня повернеться у моє життя. Що там, що там, я відчуваю себе у своїй тарілці. А ще з мого підвіконня видно було Афанасівський яр, куполи Володимирського і шпиль Замку барона. Такі краєвиди важко не любити.

У якій частині тіла знаходиться мудрість?

В голові. І трошки в серці.

Якого кольору Світ?

Світ занадто великий і різний, щоб мати один колір. Він сповнений мільйонів кольорів і відтінків.

У чому для Тебе проявляється внутрішня свобода?

У можливості вільно говорити, що відчуваю і думаю.

Три слова про рідне місто (назви його).

Київ. Еклектичний, зелений, вічний.

Хто зіграє Тебе у фільмі про Тебе?

Мерлін Монро/Скарлет Йоганссон

DSC_3001

Хто Ти з дитячих книг?

Мері Поппінс. Адже головна героїня вміє створювати пригоди з нічого: із звичайнісіньких предметів і за звичайнісіньких умов. Своїх вихованців Поппінс навчила двом найголовнішим у житті речам: умінню бачити казкове в звичайних речах і не боятися будь-яких змін. Цього ж я навчаю на своїх прогулянках.

Де в кінці дня ховається енергія?

Моя у п’ятках.

Якщо Ти — це музика, то яка?

Джаз.

Найкращий подарунок для Тебе — це…?

Книга про Київ. Їх мільйон. І всі на цупкому/глянцевому/фінському папері. І всі пахнуть свіжим друком. І всі можна гортати цілими днями!

З ким з нині живих людей Ти б хотіла з’їсти морозива?

Вудді Аллен. Якщо Майстер відійде у вічність, я просто не знаю, що ми будемо з вами робити!

Який предмет Ти завжди береш у подорож і ніколи ним не користуєшся?

Ключі від квартири і блокнот. Останнє беру із собою завжди і скрізь. Стараюся навіть в театрі мати клаптик паперу і ручку. Хтозна, коли шалені ідеї прийдуть в голову. Треба бути готовою.

Які книги Ти перечитувала більше двох разів і чому?

Гаррі Поттер. Це була та книга, яка перевернула моє життя, – з неї почалася моя любов до процесу читання. Гордість і упередженість. Дуже подобався механізм стосунків між головними героями: містером Дарсі та Елізабет. Великий Гетсбі. Яскраво передана атмосфера епохи джазу в США. Маленький принц. У школі історія про льотчика і принца-мандрівника сприймалася геть інакше. З віком я зрозуміла її значно глибше.

Ким Ти будеш, коли виростеш?

Ідеальною дружиною, мамою і гідом.

Який твій улюблений сніданок? Вдома чи поза ним?

Омлет із овочами, або ж сирники з медом чи варенням, кава та сік. Люблю снідати вдома. Але останнім часом помітила, що раз в тиждень хочеться поснідати поза, а потім вирушати на прогулянку. Бо дім має властивість затримувати нескінченними справами.

Куди б Ти порадила поїхати іноземцю, щоб зрозуміти Україну сповна за умови, що у нього є на це лише один день?

Такого місця ще не придумали, бо Україна в силу свого географічного положення та історії вся різна. Боюся, навіть не всі українці розуміють свою країну сповна.

На яке запитання Ти найбільше боїшся давати відповідь та уникаєш його?

Я згадала один випадок зі свого життя. Мені було 14, і до нас у школу завітав Сашко Положинський. Ми мали з ним зустріч у форматі інтерв’ю. Наприкінці хтось із старшокласників спитав, чи було якесь круте питання з нашого боку, аби подарувати диск з піснями Тартака найкмітливішому. Але Сашко відповів, що всі питання були цікавими і якось важко виділити, бо не було жодного, «аби молотком по голові». Тоді хтось запитав, а яке це питання, щоб «молотком по голові». Сашко розгубився. От так і я. Мабуть, такого питання мені ще не ставили. Але я відкрита людина, тому даю відповіді на різні запитання, навіть якщо вони каверзні.

Постав питання наступному герою, ким би він не був?

Яке Твоє улюблене місце в місті, в якому Ти живеш?

IMG_7765

У бліц-опитуванні обери один з варіантів. 

Лаванда чи солона карамель?

Кухня чи балкон?

Жива музика чи плеєр?

Фантастика чи фентезі?

Молочний коктейль чи лимонад?

Коцик чи тепла піжама?

Том і Джері чи Ну, Постривай! ?

Facebook чи Instagram?

Захід Сонця чи світанок?

Вірити в дива чи бути дивом?

 

Ми з Софійкою чекаємо ваших відгуків та коментарів. Чекаємо дуже-дуже, бо це важливо.

Обіймаю! Побачимося вже завтра! 🙂

Advertisements