Експеримент. Дієта Коена. Старт

Привіт. Знаю, що обіцяла вам ще вчора ввечері текст про це, але маю поважну причину. Вчора встановила нарешті новий домен, тож він співпадає з назвою, логотипом та моїм настроєм, а для цього треба було багато часу (чомусь у мене так). Тож я не стала вже нічого писати вам на ніч, бо ліпше зранку, щоб починати нове життя разом.

2017-06-09 11.48.40

Я завжди була проти всіляких дієт, строгого обмежування себе у вітамінах та калоріях. Зізнатися, я за своє життя жодного разу не сиділа на дієті. Але хочу спробувати саме цю з кількох причин:

  1. на це вже є трохи необхідностей
  2. цікавість
  3. маленька “жорсткість” замість великої жорстокості

На те, що я вирішила робити це при вас, є лише одна причина – контроль над собою. Десь я встигла розгубити свою самомотивацію та силу волі, але цілі є, до них треба йти. І робити це разом веселіше.

r5kEXFvEq68

Я не хочу зараз розповідати свою довгу і страшну історію, але зроблю це після позитивних результатів. З фото до/після та деталями. Якщо коротко, то я завжди була у гарній формі, мала чітко виражену талію та й взагалі гарну фігуру від природи. А ще я 10 років поспіль ходила на хореографію, яка не давала моїй ліні та свіжій випічці жодних шансів. Але після переїзду у Київ, швидких перекусів поза домом та ліні все пішло кудись в інший неочікуваний бік. Тепер я бачу, що проблеми є і з ними треба боротися.

Як усе тут буде відбуватися?

Дієта Коена, або ще її називають дуже красиво дієтою парижанки, складається з трьох етапів: Кафе, Бістро, Гурман. Перші дві обіцяють нам трошки страждань, а третя вже підводить до звичайного способу життя, лише здоровішого. Чому я обрала цю дієту? Вона спокійна, смачна, різноманітна. Тут не треба їсти саму лише гречку цілий тиждень, тож це вже аргумент. А ще назва… ну, як тут втриматися? Щотижня я писатиму тут підсумки, цифри, враження, стан та ідеї. Щотижня тут будуть підбірки фото з меню. А щодня на моїй сторінці в інстаграм (stefaniayurchenko) в stories будуть фото та рецепти усього, що їстиму за день. Ох, їжі буде вдосталь, хоч і корисної 🙂

Про сьогодні.

На першому етапі “Кафе” ранки починаються з смузі та молочних коктейлів, на обід салати гарячі/холодні, риба/м’ясо на пару/запечена, а на вечерю супи. Вчора я вже зробила собі тестовий день, але трохи зірвалася на зефірку. Сьогодні вже немає жодних прав так робити, тож моє меню на сьогодні:

На сніданок був коктейль з молока, черешень та 1/2 банана.

На обід 2 маленьких шматки запеченої риби (хек) + пюре з броколі та цибулі або запечених грибів з цибулею (ще не визначилась, бо тільки збираюся у магазин).

На перекус 3 фініки і м’ятний чай (окріп з листочками м’яти без цукру).

На вечерю буде овочевий суп (кабачок, морква, 1/2 помідора, шпинат, кріп, цибулина, 25 г капусти).

На десерт – апельсин.

Усі процеси приготування будуть в Інстаграмі 🙂 Приєднуйтеся і давайте робити себе ще кращими разом, бо так круто. Лю.

Якщо ви маєте запитання чи пропозиції, то я радо вислухаю і відповім. Відразу скажу, що я довго думала про правильність мого рішення робити все з вами, але статистика показує, що мене читають люди дорослі здебільшого. Якщо ж вам немає 18 років, то я не бачу загрози для вас. Чому? Ця дієта вимагає багато і часто готувати, на що у підлітка мало бажання, а ще вона не надто строгаі цілком безпечна. Але все-таки, давайте думати головою.

Advertisements