Як пишеться в The Blue Cup Coffee Shop

Дуже люблю свою лялькову білу хатинку, але часом одна і та ж атмосфера трохи дістає і я рушаю з рюкзаком та ноутбуком на пошуки місць, які стануть мені офісом на наступні кілька годин. Не хочу робити якісь великі підбірки, бо таких вже є дуже багато. (Але якщо ви хочете, то я зроблю, звісно). Я не будувала ніяких планів на сьогодні, аж поки все не змінилося найкращим чином і на ранок запланувалася важлива зустріч. До речі, з крутим результатом, але про це пізніше. Зустріч призначили на 10:00 у The Blue Cup Coffee Shop, що на Пушкінській, 5. Звісно, після зустрічі я залишилася тут все роздивитися на попрацювати. Офіціант приносить склянку та графин з водою. Дякую, там трохи спека.

IMG_2221IMG_2220

Окей, для початку лимонад. Тут ожиновий красивий домашній лимонад. Інколи мені здається, що я чекаю літа тільки заради цих всіх лимонадів. І що страшно, у ці ж моменти я впевнена, що кава мені не дуже й потрібна у цьому житті. Але я не кажу про це вголос, бо вона може почути. Отже, я обрала місце у самому кутку з неймовірними кріслами. Схема така: столик біля вікна для зустрічей з друзями та світлих фото, а для роботи згодиться місце у найтемнішому кутку. Зазвичай, вони найзатишніші, спокійні та з розетками. Небеса, цей лимонад чудовий!

Можна трохи розслабитися та передихнути після хвилювання під час зустрічі та порозглядати все навкруги. Тут дуже красиво і мило. Це не схоже на дуже трендові зараз білі порожні коробки з чорними незручними стільцями та інстаграмною їжею. Тут саме так, як я люблю. Ненав’язлива музика. Уважні офіціанти та крутий інтер’єр. На стіні біля мене розписи з мотивами флори та фауни. Просто зараз на мене дивиться рись у шапці. Ще одна стіна дерев’яна з дзеркалами та крутезними чорними оправами. Стіна біля бару цегляна і пофарбована у білий. А ще одна викладена білими маленькими кахлями. Дивно, що я не була тут раніше. Тут м’яке світло, різні столи, багато розеток та хороша кава.

О речі, час капучино. Блакитні чашки, красива пінка та мінімум гіркоти. Поруч жінка працює. Цікаво, чи я так само виглядаю зі сторони? Вона зосереджена та серйозна, а руки безупинно здіймаються над клавіатурою. Вона викреслює постійно щось з записника, дописує та хмурить брови. Втомлена, але красива. У чорній сукні простого крою та туфлях. Офіціант підходить і вона здіймає красиві яскраві очі, замовляє яйця-пашот та какао. Посміхається і стає такою ніжною.

Треба щось і собі поїсти. Помічаю, що орнамент на “моїй” стіні перегукується з принтом на розкішному кріслі. Хочу таке додому та роблю позначку у списку покупок на майбутнє. Замовляю кус-кус з овочами та куркою. За 20 хвилин напишу Віктору про те, що я щойно їла найсмачніший кус-кус ever. Там була запечена морква і броколі, курочка та соєві паростки. І все це було круто.

IMG_2222IMG_2223

Поруч на таке ж крісло сіла дівчинка, яка вже хвилин 40 говорить по телефону. Теж зосереджена, але якась така весняна та яскрава. Білій сукні. Це цікаво, що люди поруч зі мною у чорному та білому, а моя чорна сорочка у білих зірках та планетах. Доливаю у склянку води. Люблю, коли приносять воду. Це ж заклад турбується про водний баланс у моєму організмі, та?

Люблю жовтий колір, а в кутку стоїть жовтий диван. Здалеку бачу, який він зручний. Наступного разу сяду там, замовлю трояндовий раф та тости з кленовим сиропом та ананасом. Чи сяду на терасі зі склянкою молока та гранолою з ягодами. Знаю, що наступний раз тут буде. Знаю, що раджу це місце.

Але не знаю, чи подобається вам такий формат оглядів закладів/потік моїх думок та спостережень. Але сподіваюся, що ви мені про це розкажете.

Вирішила купити додому орхідею. Залишилася тут одна і це круто. Скоро Віктор приєднається і розкаже кілька веселих історій, щоб цей чудовий день став ще кращим.IMG_2218IMG_2219

Advertisements