Чи варто дивитися The Lego Batman Movie?

Спочатку, про основне – мультфільм вийшов 2017 року, у прокаті Планета Кіно буде орієнтовно до 1 березня. Це вже другий фільм лего тривалістю в 104 хвилини від компанії Warner Brothers. Режисер – Кріс МакКей. Рейтинг на КиноПоиск – 7 та займає 39 місце у рейтингу «Найкращі фільми в форматі 3D».

lego-batman-movie-1-1

Про що?

Нас запрошують на вулиці Готема – найзлочиннішого міста, де усі поганці Всесвіту DC розгулють вільно вулицями. Не знаю, до якого часу у всіх фільмах та мультиках поліція буде безсила, але тут теж те саме. Щоправда, у комісара є чарівна паличка – кнопка Бетсигналу, завдяки якій герой міста – Бетмен – вкотре рятує Готем та його мешканців.

Хто найбільший ворог Бетмена? Правильно, Джокер. Щоправда, Бетмен це заперечує, чим доводить Джокера до істерики. Отакий от особливий вид стосунків: інколи сказати «я тебе ненавиджу» важче, ніж «я тебе люблю». Ображений злий геній вигадав неймовірний план, який йому цілком вдається виконати. На його бік стають усі відомі нам злочинці. До речі, ви здивуєтеся, коли побачите їх! Я була в захваті, бо це насправді чудова ідея об’єднати усіх. Серйозно, усіх.

Але справа в тому, що Бетмен між складним вибором врятувати Готем та піймати злочинця завжди обирає перше. Тож злочини не припиняються, а Бетмен постійно поповнює музей трофеїв знешкодженими вибухівками. Але у місто приходить новий комісар і все змінюється. Тепер Бетмен не дуже й потрібен Готему, бо що він встиг зробити хорошого у результаті?

maxresdefault (5).jpg

Для кого?

Для всіх. Цей мультфільм сподобається дітям, бо… бо це, власне, мультфільм. Але, гадаю, в захваті будуть більше хлопчики, ніж дівчата. На КиноПоиск стоїть позначка 6+, але в кінотеатрі я помітила 0+. Напевно, це значить, що цей Бетмен справді для всіх.

Дорослі будуть в не меншому захваті, бо жарти, яких тут вдосталь, варті уваги. А ще фанати коміксів зможуть додати в скарбничку улюблених фільмів цю лего красу. Щодо дівчат, то я спочатку не дуже хотіла йти на цей мультик, але залишилася повністю задоволеною. За моїм рейтингом The Lego Batman Movie заслуговує на 9 зірочок з 10 (10 віддам першому лего фільму, бо той саундтрек назавжди в моєму серці).

До речі, про музику

Бетмен любить співати, що можна назвати одним із багатьох варіантів зброї проти злочинців. Отже, музика тут хороша: часом вона дуже-дуже підходить ситуації, часом вона дуже мила, а в деякі моменти доводить до дикого сміху. Ну, ви побачите.

maxresdefault-4

Куди без проблем?

У мультфільмі є дуже красива сюжетна лінія про любов і страх. Після перегляду ви насправді задумаєтеся про багато речей, які можливо раніше вас лякали. Так от, не варто боятися, бо найчастіше страх виявляється безпідставним. Бетмен, який нікого не боїться на цій планеті, жахався одного єдиного. Вас це розчулить і змусить подумати про власне життя. Отже, для мене місію виконано. Тут ми і дізнаємося, чи може супергерой бути поганцем? Наприклад, як він виховає хлопчика, якого ненавмисно взяв з сиротинця? І чи буде Бетмен взагалі цим займатися?

Advertisements