Улюблені шарфи до весни

Привіт! Весна з нами і офіційно, і по факту. Я з цим вас і вітаю! Для мене цей період стає прекрасною можливістю дістати з шафи яскраві шарфи, які я вважаю найкращими аксесуарами весни. Вони і зігрівають, і можуть доповнити будь-який образ. І до короткої шкіряної куртки, і до ніжного кольору жилетки чи пальто можна підібрати свій шарф. Цього сезону у мене 4 новинки, які просто неймовірно м’які та затишні! Вирішила поділитися цим з вами, а потім, якщо захочете, показати на прикладах, як це буде виглядати саме на мені. Щастя, що погода спонукає до прогулянок та зйомок. Ох, скоро тут буде дуууже багато фотографій!

img_1647

Ця теплюща краса у мене від українського бренду WARME. Це не шарф, а величезний ковдроподібний палантін, квадратний. Я загортаюся у нього, як заманеться. І кожний варіант дуже теплий та приємний. Він більш зимовий, але на прогулянці у березні-квітні вечірнім містом він буде ідеальним аксесуаром та засобом збереження тепла якомога довше. Для мене він став спасінням, бо маю жовто-біло-синє пальто на одному ґудзику, яке просто вимагало теплого шарфа. Щоправда, я була змушена його відразу попрати, бо він трохи “ліз”. Доставка безкоштовна Новою Поштою. Шарф отримаєте наступного дня після оплати.

img_1653

Наступні два я привезла з Одеси, як подарунок.

img_1652

Цей величезний палантін став, напевно, найяскравішою плямою у моєму гардеробі. Він теж м’який, теплий та приємний на дотик. Особливість, яка змусила мене його придбати, – 4 кольори-квадрати. Це означає, що можна робити щоразу інший акцент, інший відтінок і бути різною постійно. Це чудесно! Він дуже круто виглядає з однотонним світлим пальто або чорною шкіряною курткою.

img_1659img_1655

Ця хустина з красивим орнаментом була привезена з Одеси у подарунок мамі, але вона постійно все “випадково” залишає. Тож поки ми не побачимось він стане крутим доповненням до мого тренчу з темного деніму. В поєднанні з джинсом виглядає дуже добре.

img_1645img_1643

А це улюбленець! Білий м’який подарунок від милої Тусі (ви її вже бачили в тексті про шапки від Бахрома, а побачите ще дуже багато разів) на день народження. Це GAP і це любов. Він шарф, а не палантін. А цей білий колір і сині лінії личать до всього. Вчора я вже вигуляла його зі своїм сірим пальто. Знаю, що таких прогулянок буде ще багато. Дякую, Татка.

На цьому все 🙂 Вже завтра побачимось. Лю, люди!

Advertisements