Мандрівні нотатки. Одеса

Processed with VSCO with a6 preset

Привіт! 23 лютого я зустрічала свій новий рік, тож не мала змоги розповісти вам відразу про нашу з Віктором поїздку до Одеси. Але я вважаю, що такі розповіді не мають терміну зберігання, тож все розкажу зараз.

Одеса дуже різна…

Сонячна

Чого, власне, поїхали? Одного разу ми сиділи вдома і ностальгували за Львовом, а потім подумали і купили онлайн квитки в Одесу. За два тижні вже сиділи у купе потяга “Чорноморець”, слухали одеський говір сусідки і пили міцний чай з чарівних стаканів. О 6:15 наш потяг зупинився на вокзалі. Я ніколи до цього не була в Одесі не влітку, тож очікувань було багато. Прогноз погоди нас не тішив: обіцяли пасмурну суботу і дощову неділю. Але до нас місто було ласкавим, і сонце таки світило.

Гостинна

Ми завчасно бронювали житло на dobovo.com і все вийшло якнайкраще. Це була вулиця Осипова, 5, і ми рекомендуємо тут зупинитися. Чому? Близько до центру, красивий балкончик з столиком та двома плетеними стільцями (влітку буде просто ах!). Є кухня маленька, холодильник та мікрохвильова піч, шафа, комодик та місце дівчаткам причепуритися з великим дзеркалом. Є телевізор, якщо для вас це важливий пункт. Тут було велике ліжко та диван з столиком. Єдине, що мене шокувало і трохи розсмішило – дизайн того всього. Це щось! Як сказала моя подруга: “Імпєраторскоє ложе, шо тобі не нравиця?”. Заїхати в квартиру ми мали о 14:00, але з 6 ранку до 10 вже добряче замерзли та находилися з важкими рюкзаками, тому подзвонили менеджеру. І (о, так!) нам дозволили заїхати раніше. Ревізор рекомендує 🙂

Солона

Ми ходили вулицями, дивилися на трохи пошарпані будинки, шукали море. Сміялися і тестували Uber (він обійшовся нам в 25 грн/поїздка). А потім ми ходили берегом, дивилися на замерзлу солону піну та дивувалися красі та величі зимового моря. Пісок був вогкий та темний, повітря трохи кололо та кусалося, а руки терпли від гарячого липового чаю (у Віктора був пряний), який ми купили у кав’ярні на березі. Там були люди в яскравих червоних куртках, був старий і добрий білий пес, там було солоне повітря і спокійні хвилі. І безліч відтінків синього: глибока темна вода переходила в ніжний бірюзовий. Колір морської хвилі чи то аквамариновий – це таки один з найкрасивіших кольорів.

Смачна

Ми не обходили усі популярні заклади Одеси, але десь таки були. Залишу тут фото. Взагалі, я хочу залишити тут усі телефоно-фото і мало слів. Слова забуваються, ми нічого нового для вас не відкрили, тож і радити можу мало. Єдине – подорожуйте. Відчувайте кожне нове місто, відкривайте нові вулиці та двори у рідних містах, досліджуйте свою країну та переходьте на інші. Одеса взимку дуже навіть хороша, але викликала в мені дике бажання плавати між тих хвиль. Але сьогодні вже весна, тож усе скоро стане можливим.

Хочу зробити кілька цікавих дописів про Київ. Вам буде цікаво? Можемо погуляти дахами, можемо піти на пікнік або ж поговорити про будинки з найцікавішою історією. Так чи ні?

fullsizerender-7Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetfullsizerender-3fullsizerender-4fullsizerender-5fullsizerender-6Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

Advertisements