BOOK HAUL. ЛЮТИЙ

Привіт! Зараз роблю перерву між обов’язковими текстами, щоб трохи розказати вам про книжки, які мені ще тільки належить прочитати. Ми ж давно не говорили про книги, правда? До речі, я оновила інформацію про себе, тож переходьте і читайте про те, що вже є на блозі, а що скоро буде!

Традиційно, відгуки будуть трохи пізніше, коли я все прочитаю. Починаємо?

Harry Potter. E LA PIETRA FILOSOFALE

IMG_1503.jpg

Цю книгу нам вислала мама чоловіка, бо він якраз вчить італійську. Я теж почала це робити, бо захоплююся і країною, і мовою. Я так хочу там побувати, що всередині все вибухає, коли я тільки про це думаю. Отже, я починала вчити італійську, але закинула, бо знайшла для цього безліч відмовок. Сьогодні я пройшла багато уроків і ти, Віктор, можеш мною пишатися 🙂 До речі, якщо вам цікаво, як саме можна вчити мову самостійно і досить успішно, то я розпитаю у чоловіка і все розкажу.

Тут все зрозуміло – це найперша книга з серії про хлопчика Гаррі. Оповідати про неї немає сенсу, бо усі вже знають ці історії напам’ять. Але я сподіваюся, що це фото у вашій присутності допоможе мені не падати духом, не лінуватися, а вчити-вчити. Обов’язково розкажу, коли її прочитаю!

Їсти. Молитися. Кохати

IMG_1502.jpg

Елізабет Ґілберт і цю книгу я вважаю прекрасними, хто б що там не казав. Можливо, я не вивчаю тут нічого надсерйозного, але книга мене заспокоює. Це важливо. Вона завжди впливає на мене найкращим чином і потім, після прочитання, я працюю кілька місяців (!) у дуже хорошому настрої. Якщо ви досі не знаєте, про що це, то я відповім двома словами – про пошук. Пошук себе. Чому я в захваті? Бо вона справді шукає, а не чекає, поки все станеться. Тут Італія (оох), Балі та індійський ашрам. І розповідь така смачна, що я вже вкотре не можу відірватися від неї.

СКЕТЧНОУТИНГ. Посібник з візуалізації ідей

IMG_1500.jpg

Майк Роде розказує, точніше візуалізує, як правильно працювати з інформацією. Працювати так, щоб вона запам’яталася. Книга буде корисною усім, хто ходить на лекції, наприклад. Часто виникає проблема знайти щось важливе у великому тексті. Після опанування скетчноутингу такої проблеми не виникне.

IMG_1501.jpg

Ви навчитеся записувати інформацію за допомогою не тільки слів, а й малюнків. А ще зможете створювати чітку та зрозумілу структуру, яка допоможе тримати порядок і в блокноті, і в голові. А малюнки будуть повертати вас в аудиторію через роки, бо асоціації – це справді сильна річ.

СОЛОДКЕ ПЕЧИВО

img_1497

Нове видання старої (1960р) і дуже відомої книги Дарії Цвек. Його мені подарував чоловік, як і добру половину книг з цього списку. Тут про правильне приготування найсмачнішої випічки в світі. І я дуже боюся десятка зайвих кг, які після неї можуть з’явитися. Але частувати друзів можна. Думаю показувати вам рецепти та свої результати, якщо хочете?

IMG_1498.jpg

У книзі багато красивих малюнків, смачної галицької мови та величезне-е-е різноманіття випічки. І фруктові салатики! І хліб! І закрутки на зиму, щоб я стала справжньою господинею 🙂

Що відомо француженкам

img_1496

Дебра Олів’є розказує про дуже делікатну тему – француженок. Про них багато говорять у світі, їх видно здалеку, про них пишуть книги та знімають фільми. Та що там! На них хочуть бути схожими, на них рівняються. Ця книга одна з тих, яку хочеться взяти з полиці, бо таки дуже цікаво, які у тих француженок секрети. Особливо, дівчатам. Я її вже прочитала і, якщо чесно, розчарована. Тут можна знайти цікаву інформацію, тут розділено на хороші розділи та наведено багато цитат і фактів. Але мені не сподобалось, бо розповідь виявилася не дуже й цікавою. Мені було нудно і дочитала я до кінця лише тому, що звикла дочитувати книги. Але не раджу. Якщо вам сподобалася книга, то розкажіть мені про те, чого я там не змогла знайти:)

СТРІМГОЛОВ

img_1495

Історія одного життя від Олівера Сакса. Власне, це його мемуари. Я книгу ще не відкривала, але анотація обіцяє багато цікавого. Автор – британський невролог, який пише цю книгу вже знаючи про невиліковну хворобу. Він говорить про події, речі та людей, які зробили його таким, як знає Світ. Не перша книга лікаря, але я очікую, що найцікавіша. Розкажу зовсім скоро.

СИЛА ІНТРОВЕРТІВ

img_1494

Тихі люди у світі, що не може мовчати. Сьюзен Кейн говорить про інтровертів. Ця тема мені дуже цікава, а хочеться почути щось вартісне з вуст людей, які у цьому справді розуміються. Я залишила цю книгу на десерт, бо тільки почала її читати. І вона справді стала хорошим десертом! Читається дуже легко, бо і тема хороша, і написано невимушено і просто. Вже раджу з перших сторінок! Але більш детальну інформацію про неї окремим дописом тут обіцяю вже найближчим часом.

А які книги приніс вам лютий? І що ви порадите мені вже на березень?

Лю, люди!

Advertisements