Історія мого волосся та догляд за ним

Привіт! Хотіла написати цей текст ще позавчора, але вихідні видалися не зовсім такими, як я очікувала. Я багато читала, багато вчила себе і вчила інших, прибирала #лялькова_хатинка і готувала смакоту. Тепер можна і розказати щось цікаве:)

r5kexfveq68

Ті з вас, хто знає мене давно, бачить часті зміни моєї зовнішності. Ну, люблю я експерименти влаштовувати, і мова зараз йде про волосся. Вирішила вам показати, як воно змінювалося, а потім про свій догляд. Він вдалий, бо волосся у мене досі є 🙂

Почалось все з того, що моя матуся вирішила, що я матиму довге волосся. І ніколи ще більше 10 см(то коли волосся було вже на багато нижче поясниці) я не могла впросити у перукарні. Чомусь я хотіла все, окрім довгої коси. І обрізати чуба, і зробити коротку стрижку. І зараз я дякую мамі, що вона мені того не дозволила. Щоправда, обрізати під довге каре я думала ще декілька місяців тому. Тепер вирішила, що експерименти продовжаться після 25-30 років.

Мій натуральний колір волосся – русий. Не темний, і не світлий. Напевно, саме це мене у ньому і дратувало. І в мене виникла геніальна думка – рудий. Бо хто ж може бути ще яскравішим? Не можу сказати, що мені зовсім не личив цей колір, але ліпше без нього. До речі, застерігаю усіх, хто хоче змінити колір волосся саме хною. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО! Якщо у вас світле волосся і ви чекаєте гарного червоного відтінку, то ви його отримаєте. Але потім він почне вимиватися у жахливо жовтий, а потім станеться ще гірше – ваше волосся почне відростати і колись світлий колір стане дуже темний на тлі жовтого. Жах.

myxqmco4i4a

Методом обговорення і голосування в пошуках найменшого з бід було вирішено пофарбуватися у темніший. Трохи, зовсім трохи. Я була ось така 🙂 /Джу, ти фотографувала. Ти взагалі пам’ятаєш мене такою?))/

А потім мені набридло. Я пішла до майстра і захотіла світлий. Ось тут хна і зіграла зі мною всі можливі злі жарти. Вона не хотіла зафарбовуватися і навіть пудра “не брала” її. Мені пояснили, що фарба і хна діють не зовсім однаково. Фарба ніби огортає волосину, а потім за потреби начебто стягується. А хна в’їдається глибоко і потім її вже не виженеш. Я пережила багато висвітлень і тонувань, щоб від рудої перейти до полосатої, а потім до такої, як ви мене звикли бачити. Тепер я білявка, забула про себе інакшу зовсім.

Звісно, зараз мене не все влаштовує. Бувають моменти, коли я хочу повернути час назад і бути натуральною русявкою. До речі, якщо ви повторите щось таке і захочете потім повернути колір, то зафарбувати не вийде. З світлого волосся все вимивається непристойно швидко. Поки я розумію, що мені личить світлий і нічого змінювати не планую. Але потім ніхто знає, що буде. Зараз я приділяю багато уваги якості свого волосся, а скоро планую піти на лікування. Думаю, може, відео зняти? І розказати усі за та проти. Ви як гадаєте? Буде цікаво?

Зараз догляд складається з декількох етапів, хоч я можу його назвати дуже простим.

Миття голови

Колись я дізналась, що волосся має здатність звикати до одного продукту, тож я чергую свої шампуні. Звісно, улюбленці – лінійка від Kerastase. Щоправда, спочатку я була не дуже задоволена, бо перейшла на нього після звичних шампунів. Керастас не піниться так сильно, що свідчить про гарну якість, але я звикала довго. Мені все здавалося, що ніякого ефекту не буде, а волосся залишиться брудним. Зараз у мене L`Oreal Elseve, який я чергую з італійським (дякую за подарунок, Ганно Василівно) Garnier з бальзамом. Кондиціонер – річ чудова, але у мене закінчується просто катастрофічно швидко. Якщо ви знаєте якісь хороші варіанти у величезних банках, то радьте. Я буду вдячна, справді. Отже, я чергую їх не від закінчення одного до закінчення другого. Чергую миття голови. До речі, ця процедура у мене відбувається через день. Загортаю волосся у сухий махровий рушник і тримаю так не довше 10 хвилин. Знаю, що потім волосся ніби задихається там, а нам цього не треба.

Забулася про маску, яку використовую замість бальзаму в парі з L`Oreal Elseve. Це в мене недорога, але хороша маска Dr.Sante. Опісля не виникає проблем з розчісуванням, а саме цього я від неї і чекаю. Двічі на півроку я користуюся вітамінками, але це проходить в салоні, тож розкажу потім, з місця події.

Зволоження

Тут усе дуже просто. Ще вологе волосся до розчісування я зволожую олійкою. У мене їх дві:

IMG_0288 (1).jpg

Оця розрекламована щітка для волосся справді хороша для мене, тож я розчісуюся з її допомогою і залишаю волосся сохнути, якщо у мене є на це час. А якщо ні, то сушу холодним повітрям. Перед цим наношу спрей термозахист.

IMG_0295 (1).jpg

Ще одним спасінням для мене є спрей від L`Oreal – Він допомагає мені легко розчесати заплутане після вітру волосся і трохи заспокоює його. Можна сказати, що зволожує теж, бо у складі є олійка. Перед використанням треба добре збовтати, про що я забуваю майже завжди 🙂

От і все. Нічого геніального немає, але систематичний догляд допомагає не тільки мати волосся, а й не соромитися його вигляду. Знаю, що розкішне та м’яке воно буде зовсім скоро, а я буду всіляко цьому сприяти. Зараз зима, повітря пересушує не тільки шкіру, тож я завжди ховаю хвоста чи косу під шапку, щоб потім не мати зайвих проблем. І вам раджу чинити так само.

Якщо вам цікаве відео про мої сеанси лікування, то скажіть про це у коментарях. І я обов’язково щось вигадаю. Лю, люди.

Advertisements