Моя колекція рюкзачків

Хей! Ми бачилися буквально вчора, а я вже знову з новим дописом для вас. Віктор привчає мене до того, що одяг повинен бути зручним, у першу чергу. А я наполягаю, що він ще й повинен бути дуже красивим. Тепер постійно у пошуках компромісу 🙂

Сьогодні хочу показати вам свою малесеньку колекцію рюкзачків, які зручніші і корисніші для спини, ніж сумки. Сумочок у мене теж вдосталь, але про них згодом. Ви чому надаєте перевагу?

img_1382

Почну з рюкзака з wearua.com, який вже показувала у тексті про те, що спакувати з собою у коротку подорож. Розказувати про нього довго не буду, бо вже все є у попередньому дописі. Прочитаєте? Він зручний, великий і легкий. Те, що треба для подорожей!

img_1381

Далі про маленький чорний. Плюс: маленький, зручний, бюджетний (Bershka). З мінусів – не дуже зручні ручки, не дуже якісний кожзам, золота фурнітура. Але у мене золоті прикраси, тож це не такий великий мінус. На один сезон ОК, а далі тріскається.

ASOS

Ці три рюкзака стали моєю найпершою покупкою з відомого сайту. Чомусь я досі не дуже довіряю інтернет-замовленням, мені треба усе відчути на дотик. Але я вирішила ризикнути і залишилась задоволена. До речі, доставка надшвидка – мої речі приїхали за 2 дні. Давайте від найменшого.

img_1379

Чудовий малюк! Колір ніжний, пудровий. Знаю, що у цьому сезоні він вже не актуальний так, як минулого, але мені подобається. Не рюкзак, а суцільна ніжність. Всередині він срібного кольору! Буду носити з світлими джинсами і білою футболкою або з легкою сукенкою, яку ще шукаю. Тут дуже зручні ручки, які легко регулюються. Одним словом, задоволена.

img_1378

Улюблений! Він з м’якого кожзаму, зроблений дуже якісно. Немає ниточок чи чогось іншого, що було б не на своєму місці. Ручки великі, м’які, прошиті, щоб прослужити ще довше. Ноут влазить з труднощами, але на навчання чи на роботу цей рюкзак стане ідеальним варіантом. Чорний – це класика, тож з підбором одягу проблем не виникне.

img_1377

Великий і м’який, як плюшева іграшка. Срібна фурнітура і вже класичне поєднання рожевого і сірого. З ним можна і в потяг, і на прогулянку. Окрім ноутбука вміститься ще півгардеробу і робочого стола 🙂

Ну що, все:) Знаю, що список буде з часом поповнюватися, а я розповідатиму вам. Нехай цей допис стане початком невеличкої fashion-сторінки. Ви ж не проти? У мене блог про життя, а одяг/аксесуари складають величезну його частину. І скажіть, що обираєте ви? Рюкзак чи сумку?

Advertisements