CHRISTMAS IS COMING! Різдвяні серії улюблених серіалів!

FotorCreated.jpg

Привіт! Сьогодні я дуже хотіла б з вами поговорити, але маю катастрофічно мало часу для довгих текстів. Заварила чашечку какао, щоб зігрітися, і вигадала малесенький допис. Гадаю, вам він сподобається. Я готую великий список фільмів до Різдва, а ще список улюблених серіалів. Сьогодні я вирішила трохи це все об’єднати і дати вам короткий список Різдвяних серій моїх улюблених серіалів. Щоб ви не шукали дуже довго 🙂 А вже завтра тут буде великий список Новорічних фільмів 🙂

ДРУЗІ

druzi

Обожнюваний серіал! Шукати тут:

1 сезон/10 серія – The One with the Monkey

2 сезон/ 9 серія – The One with Phoebe’s Dad 

3 сезон/10 серія – The One Where Rachel Quits

4 сезон/10 серія – The One with the Girl from Poughkeepsie

5 сезон/11 серія – The One with All the Resolutions

6 сезон/10 серія – The One with the Routine

7 сезон/10 серія – The One with the Holiday Armadillo

8 сезон/11 серія – The One with Ross’s Step Forward

9 сезон/10 серія – The One with Christmas in Tulsa

ДОКТОР ХТО

DOCTOR WHO CHRISTMAS SPECIAL

Дивитися можна тільки тим, хто подивився все! Бо спойлери 🙂 Але тут є спецвипуски просто до Різдва, тож ви можете собі це дозволити 🙂 З моїх власних спойлерів, а саме наступного допису тут, скажу, що це мій фаворит серед серіалів. Просто неймовірний! Дякую своїй Завжди-Рудій і коханому, що взяли мене у цей світ.

Список: The End of Time, The Time of the Doctor, The Doctor, the Widow and the Wardrobe, Last Christmas, A Christmas Carol, The Husbands of River Song, The Snowmen, The Three Doctors, Voyage of the Damned, The Christmas Invasion, The Runaway Bride, A Girl’s Best Friend, The Daleks’ Master Plan.

ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ

1387129752_0falceauros

Ну що, зізнавайтеся, хто досі не дивився цього крутого серіалу?? Я дуже довго просто не могла себе змусити, бо не люблю подібні озвучки. Але після першої серії все так закрутилось, що жодного вечора не минуло без перегляду кількох серій. І тепер маємо позаду вже 9 з хвостиком сезонів. Шелдон, one love. P.S. у мене навіть обкладинка на паспорт з цими хлопцями!

2 сезон/11 серія – The Bath Item Gift Hypothesis

3 сезон/11 серія – The Maternal Congruence

І, так, тут усе просто – це всі одинадцяті серії 🙂

І коооомбоооо:

56a7768059c01

За кілька днів я приготую два великих списки улюблених фільмів, серіалів +Різдвяний плейлист, а поки вам вистачить, чого подивитися! І не забудьте про марафон Гаррі Поттера! І цей…мультфільми готувати? Лю, люди.

Advertisements