Не купуйте тваринок, беріть їх у притулку!

3wa-8iqzvlc

Привіт! Сьогодні хочу поговорити про дещо дуже важливе, а саме про найменших пухнастих улюбленців. Як ви вже знаєте, у нас є маленька кішка Плюшка. Їй приблизно півроку, вона дуже спритна та енергійна. А ще у неї таке м’якеньке хутро, що я не можу не обіймати її постійно. Вона лагідна та муркоче не тихіше якогось трактора, коли чухаєш її за вушком. Вона має ледь шершавий язик і дуже мило злизує з пальчика шматочок м’якого сиру. Дуже хоче на вулицю, постійно сидить на підвіконні і сумно дивиться за вікно. Але коли Віктор поставив її на балконі у сніг, вона так швидко чкурнула назад! А ще ми знаємо, що вона нас любить і довіряє нам, бо дає гладити їй животик. Боже, вона така м’якенька! Чи я вже казала про це? Плюха любить молочко і пити водичку не зі своєї мисочки, а з моєї склянки на столику біля ліжка. Вона свариться і погрожує пташкам, скидаючи хвостом все, що лежить поряд. Але ти смієшся і піднімаєш усе з підлоги. І ні, вона не пропустить вас в дім, поки не понюхає вас, взуття і сумку. Певно, її мама була гордим нібелунгом, а батько рудим красенем. Кішка дозволяє робити з неї зайчика, трошки загинаючи вушка. І мурчить-мурчить. А коли ми приходимо додому, вона так радісно нас зустрічає! А півроку назад вона була не з нами вдома, не тішила нас, а сиділа у вольєрі з такими ж котенятами…

  • Я хочу котика. У мене ніколи не було котика, – сказала я Маші, Віктору і всім іншим друзям. Ми довго гортали Інстаграм притулку СІРІУС, аж поки я побачила її – маленьке сіре вухасте диво. Тоді її називали Афродітою, але ні-ні, ніяка вона не Афродіта. Вона тепер наша Плюшечка.

svld8yhwztk

Пам’ятаю, як вперше її побачила. Як вона злякано озиралася, ховалася під диваном і за горщиком з квітами. Як бігала вперше за іграшками. Вона була радісною, бо знайшла дім. А я теж раділа, бо знайшла котика. Свого котика. Люди, у яких є кішки, ніколи не будуть самотніми.

А ще я нещодавно хворіла, а вона лежала біля мене і гріла. Гарячий клубочок, моя шерстяна кішка.

sga32a4yt-o

Зараз зима, так холодно, що я й сама не дуже хочу висовувати носа. Але СІРІУС не пустує, там досі у вольєрах безліч маленьких чудес. Хочете собі домашнього улюбленця? То чого ви не візьмете його у притулку? Це клубочок, якому потрібна їжа і тепло, а найбільше він хоче вашої любові.

Давайте зробимо добру справу? Візьміть якогось вуханя додому, бо від того і вам буде тепліше. Якщо ж ви не можете цього зробити, допоможіть матеріально притулку, бо там добрі і щирі люди, які використають ваші гроші найліпшим чином. Повірте мені, добре?

q9lqt54ddo4

І так, знаю, Плюшка у нас дуже вредна, а Віктор вже прозвав її вусатим стервом, рафінованим злом і малим падлом, але щовечора після роботи він шукає свою Плюхість і гладить животик. А вже потім вона руйнує нам квартиру. Потім…

Advertisements