Christmas is coming! Part #1 Солодкий подарунок

znc1XDBV16Y.jpg

Привіт і з груднем всіх і кожного! Як ви зустріли зиму? А вона вас? Сьогодні я задумалась про дорослішання і знаєте, який висновок? Не страшно, що час летить з неймовірною швидкістю. Натомість я з кожним роком все детальніше бачу те, що мене оточує. В дитинстві літо тішило канікулами, а все інше я не любила, тож воно проходило повз мене. Нічого не пам’ятаю. Не пам’ятаю, які були весни. Хоча ні, зима завжди була у моєму серці на одному з головних місць. Це ж стільки свят! До того ж, хочу вам сказати, що я цілком і повністю зимова дівчинка, бо народилася у лютому. 

Моя родина цінує святковий затишок і починає готуватись до свят заздалегідь. Я теж починаю свою підготовку, тож хочу нею з вами ділитися. Ви ж не проти?

jw_zhwcso6s

Сьогодні хочу поділитися чудовим варіантом подарунку. На Миколая та Різдво часто дарують солодощі. Це гарна традиція, я вважаю. Я довго думала про якісь цікаві та ще й дуже смачні цукерки, які і смакуватимуть, і гарно виглядатимуть. Та ще й щоб не приїлися усім. І я їх знайшла!

xghq0xyovai

Ця смакота має назву SPELL. Нам пропонують на вибір три колекції:

efiw7fq4zvi

  • LOVE SPELL – яскравий вибух фруктових смаків! До речі, тут справді є фрукти, що робить цукерочки неймовірно смачними та освіжаючими, соковитими. Цього дуже часто не вистачає солодощам, а цьому шоколаду приторність не загрожує 🙂 На вибір пропонується маракуйя-ваніль, абрикос-лемонграс, малина-бальзамік. Це, до речі, моя улюблена лінійка.

pt2cymaqhnq

  • BRAVERY SPELL – ніжний, пікантний сирно-шоколадний смак. Ця текстура неймовірна, я вам кажу. Спробуйте дорблю-банан, бринза-гриби, гауда-бергамот. О, Божечки…

um8rlixgga8

  • INSPIRATION SPELL – о, це вже про горішки. Я, щоб ви знали, фанат горіхів, сирів та шоколаду. Тож ви розумієте моє захоплення? Тут і горіх-мед, і фісташка-матча, і кунжут-кешью.

Що ще можна розказати про SPELL? Хіба те, що це ручна робота над кожною цукеркою, яскравий дизайн, бельгійський шоколад, а ще вони унікальні. Бо нічого такого українського я ще не куштувала. Варто відмітити подарункову коробку, бо вона чорна і лаконічна. Це вже щось про стиль, чи не так?

gvbfj4fvxn8

І давайте не будемо злими? Ви ж знаєте, що у мене #рекламатолькополюбви, тож я підкидаю вам ще одну ідею чудового подарунка. Я ж розумію, як важко з року в рік вигадувати щось новеньке для друзів та рідних.

Замовити можна ось тут:

Facebook – https://www.instagram.com/kyiv_chocolates/

Instagram: instagram.com/spell_ua

Phone number: 096 651 54 17

Якщо ви живете у Києві, то ось тут: 

CAFE SELECT – https://www.facebook.com/cafeselectkiev/

FINE – https://www.facebook.com/FINE.COFFEE.BAR/

Який текст про підготовку був би вам цікавий? Я залюбки його підготую, а поки теплої зими, люди! Лю.

Advertisements