Як не загубити фантастичних звірів?

fantastic-800x400

А ніяк. Виявляється, що навіть для такої людини, як Ньют Скамандер це виявилося неможливим. А він з ними на “ти”, на хвилинку. Хто ж він такий? Він магізоолог, а простими словами людина, яка вивчає фантастичних звірів, допомагає їм та ростить у своїй чарівній валізі. 

fantastic-beasts-and-where-to-find-them

Привіт, так, я знаю. Я знаю, що вже всі подивилися цей фільм. Але опитування серед моїх друзів показало, що далеко не всі дійшли до кінотеатру цього місяця. Тож саме для таких диваків (цьом) я й розкажу про свої враження. По правді, ми й самі дісталися вже задовго після прем’єри. Мені цей факт не давав спокою, але відерце попкорну з сиром подіяло дуже заспокійливо. Для тих, хто зовсім нічого не знає і не може доїхати, звідки взявся цей фільм і що ним усі так захоплюються, то я поясню. Це, певним чином, казка, яка повертає нас до магічного світу Дж.К.Роулінг. Пам’ятаєте, як Гаррі купував книги для навчання, і йому трапилося видання “Фантастичні звірі та де їх шукати” сильного мага та хорошого дослідника Ньюта Скамандера? От це він, а дія відбувається у часи ще більш-менш молодого Дамблдора.

4_4

Сюжет мені сподобався, як і все інше. Звірятка дуже смішні, красиві. Магія “внє” відмомої нам школи магії виглядає дивно. Америка ставиться до фантастичних звірів неприязно, вони там заборонені. Тож Ньют встиг відразу загубити кількох тварин і потрапити на очі (читайте в халепу) колишнього аврора. Це щось типу слідчого з Магічного Конгресу Сполучених Штатів Америки (МАКОСША). Але магу не пощастило не тільки у цьому, а у дечому більш серйозному. У місті на час його приїзду завелося щось, що лякає усіх і кожного. Звісно, Конгрес скидає це все на одного з звірів Скамандера. І тепер, як ви здогадалися, йому треба виправдати репутацію, знайти загублене і, часом, врятувати життя.

kinopoisk.ru

Що мені сподобалось найбільше? Ох, це присутність і особлива активність магла (в американців нечакла) Якоба. У кожному фільмі має бути така особа! Від нього частково залежить успіх, бо це людина смішна, добра, мрійлива. І взагалі це людина, яка за один вечір дізналася про магічний світ і стала його частиною. Тож ви можете собі уявити, ЯКА це людина.

Я вищала від захвату після перегляду “Доктор Стрендж”, а тут я відчуваю те ж саме. Абсолютно. Графіка нова, яскрава, прекрасна. Усе динамічне, з гумором, красиве. Все на всі 100 балів! Але я не можу описати повністю, тож мусите побачити.

fantastic-beasts-and-where-to-find-them-kadr-2

А тепер найголовніше, найцікавіше – актори. Головну роль зіграв найпрекрасніший актор перевтілень (після Джоні) Едді Редмейн. Я не знаю, як він це робить, але цей хлопець з блідими губами і трохи нервовими рухами закохав мене в себе ще у ролі Хокінга, потім дівчина з Данії. А тепер маг Скамандер. Як це все витримати? А ще там є Кетрін Вотерстон, Елісон Судол, Ден Фоглер, Колін Фаррелл, Езра Міллер. І ще дехто крутий. Усі просто вах!

Ви вже подивилися? Як вам звірі та їх дослідник? Хіба не красені?

І ще, ви ж знаєте, що книга справді є? Її написала Дж.К.Роулінг і я вже вирушаю на її пошуки 🙂

А тепер час сну. Добраніч! Побачимось вже завтра, обіцяю.

Advertisements