Мій вечір, майже Франція, #foodporn і Плюша-лікар

q29dj7lqhky

Привіт! Як ви, люди? Я думала влаштувати собі ще один вихідний, але скучила. Тож сьогодні просто поговоримо. Згода? 

Дуже дивно, коли маєш багато планів, цікавих ідей, зустрічей та й взагалі важливих завдань. Дуже дивно, що ти все це готовий виконати, маєш багато енергії та великий вантажний вагон гарного настрою. І ще більш дивний ранок, коли відчуваєш біль у горлі, втому та нежить. А ще навіть не прокинувся. Ну, ви вже зрозуміли, що я розказую вам про свої “чудові” вихідні? Хотіла написати вам більше текстів, але вже розтягну їх на останні дні листопада.

hqet73muddw

До речі, ви готові до зими? Я цілком готова, бо вона вже давно тут. Шкода, що немає пухнастого снігу і ще не всі вітрини одяглись у святкове. Знаю, що всі проти снігу, але у чому різниця, якщо і без нього так холодно? Можна вважати цей текст мотиваційним та надихаючим, бо я розкажу багато хорошого.

qm0f0phq8jc

Можна влаштувати собі свято й тоді, коли нічого такого не має бути. І тоді, коли хвороба забрала всі життєві сили, теж можна. Взагалі будь-коли, я гадаю. Щастя, що чоловік у моїх подібних прагненнях підтримує та допомагає. Отже, за 10 хвилин ми перетворили маленьку #ляльковаквартирка на домашню Францію. Це Ольга Котрус (почитайте її блог!) мене надихнула. А потім ми дістали м’які плетені ковдри, мандаринки, хурму. Нарізали імбир до чаю, а в каву додали кілька крапель коньяку. Ввімкнули різдвяну серію Доктора Хто за мотивами Різдвяної історії, всім давно відомої. Ця серія довела мене до сліз, розчулила до непристойності сильно. Я дуже люблю Різдво. Це найсвітліше свято для мене та моєї родини. Зараз маю вже власну маленьку сім’ю, якій намагаюсь прищепити любов до Різдва. Бо це все неймовірно! Не ціную і не люблю так сильно Новий рік, але до Різдва я готуюсь завзято. І, сподіваюсь, що всі, хто мене читає, розуміє добре, що Різдво – це не тільки подарунки. Це народження. Підготовка – це не тільки розвішування ліхтариків та скачування святкової музики. Це очищення, це адвент. Календар на цей час підготувала чудесна і тепла Надійка Гербіш. Дуже раджу, вона заряджає теплом. Я рідко про це десь кажу, але віра для мене значить надзвичайно багато. І мені шкода, що усе це відійшло трохи на задній план після одруження та інших життєвих змін. Різдво святкую вже у грудні (24-25), тож маю шанс виправитися. А що для вас Різдво? І взагалі, яке ваше свято найулюбленіше? І що для вас найліпший подарунок?

6kx9br6jpd0

Католицький піст цікавий тим, що ви не повинні відмовлятися від усіх радощів життя. Відмовтеся на маленький період від того, що любите найбільше (наприклад, цукерки). Це буде вияв пошани, а не заборона. Прийдіть до цього самі, сприймайте світ повніше. Дивіться на свята глибше, ніж вам те показують. От Різдво, ви помічали, як багато там світла і радості? Зловіть ці відчуття і бережіть.

Завтра розкажу про добру вигадану магію, а саме про те, де шукати Фантастичних Звірів. Хочете? А ще у мене є плейлист до свят. Хочете? А ще я відео нове знімаю! Хочете? 🙂 І взагалі, ви мені розказуйте, чого хочете, бо сідаю складати календар публікацій.

А тим часом я почуваю себе ліпше, бо моє кошенятко пухнасте лежало поряд і муркотіло усі вихідні. А котики лікують, кажуть. І я вірю тим, хто про це говорить.

Адвент— час очікування, передує Різдву Христовому, у цей час триває піст та готування до свята.

 

Advertisements