BOOK HAUL. МОЇ КНИЖКОВІ НОВИНКИЛИСТОПАД

book-haul

Привіт. Як і обіцяла, готую для вас великий текст про книжкові новинки, але вийде він вже у грудні. Чому? Бо я дуже давно чекаю на вихід деяких омріяних книжечок, тож хочу вставити їх у свій список. Але сьогодні без книг я вас теж не залишу! Я витрачаю гроші на книги /або отримаю їх на огляд/ постійно, це вже стало нормою, тож я маю про що розказати. На старт?

Цього місяця у мене назбиралося чимало книг, які назвати художніми не можна ніяк.

degjqtrstwa

Френк Джефкінс. Реклама

Це підручник, у якому докладно і простими словами пояснюється усе, що стосується реклами. Мені ця тема цікава, а ще вона дуже дотикається до моєї роботи, тому я не могла пройти повз цю книгу. Щоправда, я не шукала її навмисне, а помітила на прилавку університетського ярмарку і забрала додому. Тут про типи рекламної діяльності, спонсорство, копірайтинг, корпоративну рекламу, фірмовий стиль та планування. І ще дуже багато всього. Корисний практичний посібник з таблицями, схемами, прикладами та вправами для роздумів.

bwrglxkqj5e

Кейт Феррацці. Ніколи не їжте наодинці

Автор говорить, що ширина вашого кола знайомства напряму пов’язана з вашим успіхом. Після наймилішої присвяти «моїм батькам» нам відкривається серйозний світ спілкування, зв’язків, партнерства. Говориться про розширення кола друзів, мистецтво легкої розмови, збіг обставин, розробку та демонстрацію бренду, наставників тощо. Загалом, це майже 400 сторінок цікавої інформації.

qriweguiscs

Ха-Юн Чанг. Економіка. Інструкція з використання

Була у мене в школі економіка. І в університеті теж була. Пройшла повз мене, не зачепила, але лишила по собі трохи негативного осаду та розчарування. Бо наука ця справді дуже корисна, а наш стан викладання не те, щоб вимагає кращого. Він взагалі катастрофічний. Але цікаву собі інформацію я шукаю самостійно, тож дуже зраділа, коли на полицях книгарень з’явилася ось ця книга. Якщо ви хочете розуміти економіку, але боїтеся страшно усіх цих термінів, словечок незрозумілих і цифр, то купуйте книжку зараз же. Простими словами, влучно, чітко, зрозуміло відомий корейський економіст нам, хіба що не розжовує, розказує, як вчити економіку, для чого і що з тими знаннями робити потім. А ще вчитайтеся тільки у назви розділів у книзі з ЕКОНОМІКИ – Хай розквітне сотня квітів. Пісня, а не книжка!

jyqiha5mmy8

Ерік Райз. Стартап без помилок

Word ще не ввів слово «стартап» у свій словник, але всюди можна чути про це все сотні разів на день. То як це я, знову ж таки, не розумію усіх деталей? Ще один блакитний і милий посібник зі створення бізнесу з нуля. Чесно зізнатися, ще не прочитала навіть половини, але сподіваюся від книжки отримати багато відповідей на свої питання. І мене таки дуже зворушують ці милющі присвяти у таких серйозних книжках, чесно. Книга побудована так, що ви собі уявляєте бізнес як велику машину. І просуваєтеся трьома розділами до успіху: БАЧЕННЯ, СІДАЄМО ЗА КЕРМО, НАБИРАЄМО ШВИДКІСТЬ. Я ще тільки сіла за кермо і поправила дзеркальце, але розкажу усе детально, як тільки наберу швидкість. Якщо вам цікаво, звісно.

 

А тепер беремося за художні книги! /з задоволенням потираю долоньки/

dzobxipajzm

ДНК. Група авторів

Щоб підзаголовок не видався вам чимось надто довжелезним і страшним, я перерахую усіх авторів тут. Отже, вам випало почитати Жадана, Кідрука, ФОЗЗІ, Карпу, Винничука, Кокотюху, Рафєєнка.  Оце так семеро, у мене аж мурашки по шкірі, а серце робить класичне гуп-гуп трохи гучнішим. І я не знаю, як я досі не дочитала цю книгу? Гадаю, що можна звернути це все на Віктора, який взяв почитати книжку, і вона випала з мого поля зору. Отже, історія (не одна) відбувається у майбутньому (так, наші українські автори почали теж таким гратися). Український студент погоджується на цікавий і дуже інтригуючий експеримент , китайський науковий експеримент з дослідженням ДНК. Хлопець дозволив вченим трохи поритися у мозку та підсвідомості, в результаті чого він отримав можливість пережити найяскравіші моменти з життя своїх предків. Вступ (своєрідне обрамлення книги) говорить, що вдалося побачити більше ста історій, але ми бачимо лише сім найцікавіших. Ви вже здогадалися, так? 7 авторів, 7 історій. Кожен з них різний, неповторний, але усі разом складають просто вибухову суміш. Чесне слово. До речі, вчора була презентація книги у Києві, хто був?

sqctddq4ooy

Антологія #невимушені

Знову група авторів: Катерина Бабкіна, Мирослав Лаюк, Марк Лівін, Ірина Цілик, Артем Чех. Спочатку я закохалася в оформлення, а вже потім у справді невимушені тексти, думки. Стоп, якщо ви не дозволяєте ненормативній лексиці бути у ваших книжках. Хоч тут вона настільки природня, що без неї, здається, ніяк. У передмові Любко Дереш сказав, що «невимушені – це ті, які нічого нікому не винні, – така основа їх позиції». Це історії, про які я нічого розповідати не буду, бо точно видам кілька спойлерів. Але якщо ви вважаєте себе невимушеним, то що вас стримує прочитати цю книгу?

img_0222

Лінія зусилля. Таїс Золотковська

Ви, певно, бачили рекламу цієї книги? Я бачила її настільки часто, що взяла б гріх на душу, якби не прочитала нарешті. Як би це смішно не було, але після прочитання вся ця реклама зникла з моїх екранів. Чудеса. Про назву, то вона мені категорично не подобається. Це той випадок, коли автор закрутив все так, що усе складне видається ще складнішим. А потреби ніякої немає. Але історія цікава і дуже єврейська. Про зраду, про дитинство, першу любов, лезбійську закоханість (саме так). Про розпач і щастя. Про Ханну, Германа та Віру. Про красиві стосунки і страшні слова. Я не люблю читати книги, в яких так багато горя, я закидала цю книгу тричі. Але поверталась, щоб подивитися продовження. І ця загадка не дає мені спокою. Розказано красивими словами, я б сказала, що це дуже смачна розповідь. І пізнавальна, якщо ви хочете більше дізнатися про єврейське життя.

8e62rfsrbu8

Поки все, а на тижні чекайте продовження. І оце я задумалася, наскільки чудове моє життя, якщо у ньому так багато книг. Гарного вечора за книгою та какао, люди. Лю.

Advertisements