My Autumn Films’16

my-autumn16-films

Ну, що замерзли? Я прошу вас зараз заварити собі чаю, бо скоро вам доведеться передивлятися улюблені фільми. А з чаєм це робити набагато приємніше. Звісно, це може бути будь-який ваш улюблений гарячий напій.

My blueberry Nights, 2007

kinopoisk.ru

Надзвичайно хороший фільм, дівчата, якщо ви вирішили провести цей вечір наодинці і з фільмом. Головна героїня Елізабет намагається вилікувати розбите серце, знайти себе. Це не новинка для фільмів, егеж? У неї все виходить, але на своєму шляху до зцілення вона зустрічає багатьох людей, які відкривають її життя з різних, нових для неї, сторін. Вона гортає своє життя сторінка за сторінкою, а тим часом усе стає на свої місця… І ще, ви любит чорничний пиріг?

Рейтинг на Кинопоиск.ру – 7/10 (у моєму рейтингу 7/10)

Актори:

You’ve got a mail! 1998

kinopoisk.ru

Я думаю, що про цей фільм знають усі-усі, бо немає підбірок осінніх фільмів, де б не знайшлося місця і для цієї стрічки. Але я теж його впишу сюди, бо а) ви таки можете не знати, а він вартий вашого перегляду і б) я обожнюю Тома Хенкса. І ви це вже знаєте 🙂 Отже, історія відбувається в одному місті, де двоє знайшлися в Інтернеті. Нам, звісно, не звикати. І чи буває зараз інакше? Але у ті роки це було таки новиною. Вони спілкувалися, писали довгі красиві листи (ні, не так як оце ми робимо по слову) і, здається, очевидно, що захопилися. У нього є купа грошей, великий супермаркет книг, собака та дівчина. У неї є мамина книжкова крамничка “На розі”, щирі друзі, хлопець, який закоханий у свої друкарські машинки. У них разом є листи та очікування сповіщення.”Вам лист”, та історія продовжується. Але усе було б просто, якби не було складно, та виявляється, що вони знайомі у житті. І зовсім не є друзями, ба більше – вони вороги.

Рейтинг на Кинопоиск.ру – 8/10 (у моєму рейтингу 10/10)

Актори:

Magic Beyond Words: The J.K. Rowling Story, 2011

kinopoisk.ru

Я зовсім нещодавно почала читати книги про чарівника Поттера, але я щиро захоплена. Шкодую, що зараз маю замало часу для читання, але я намагаюся, бо відірватися неможливо! А от фільми я подивилася давно і передивлялася різними мовами у різній послідовності безліч разів. Я гадаю, що мене можна назвати великим шанувальником, певним чином. Чи ні? Так от, я натрапила на цей фільм у рекомендаціях якогось сайту з фільмами. І одразу почала дивитись, не пошкодувала. Це чудовий фільм – щось типу біографії – мами Гаррі. Акторку взяли схожу на Дж, тож стрічка отримує ще більше балів. Тут про дитинство, казки, маму, мрії, видавництва, біль, страх та, власне, книгу. Про написання, видання. Дуже цікаво! Але попереджу, що тут мало про життя і багато про казку.

Рейтинг на Кинопоиск.ру – 7/10 (мій 8/10)

Актори:

My Best Friend’s Wedding, 1997

kinopoisk.ru

Ви маєте друга, з яким домовилися одружитися, якщо, скажімо, до 28 років не одружитесь? Головні герої цього фільму так і зробили, здається, 9 років тому. І от зараз Джуліані вже 28, вона успішний ресторанний критик. Неодружена. І Майкл теж. І ви собі тільки уявіть, що він телефонує Джу та запрошує на власне весілля. І зовсім не з нею. Це катастрофа чи навпаки? І що робити, коли наречена захоплена тобою та довіряє усе повністю з першого ж дня? Що ж робити, якщо ти ненавидиш її, без перебільшень? Невже повернути Майкла собі?

І тут ще всі такі молоді…

Рейтинг на Кинопоиск.ру – 7/10 (мій 8/10)

Актори:

Kate & Leopold, 2001

kinopoisk.ru

Це комедія, це фентезі і це про романтику. А ще тут сучасний (2001) світ та ХІХ століття з герцогами та красивими сукнями. Історія про те, як воно жити з колишнім в одному домі, але на поверх нижче.У його ж квартирі кар’єристка Кейт зустрічає герцога Леопольда. Забула сказати, що колишній хлопець Кейт, на ім’я Стюарт, винахідник, та йому вдалося знайти спосіб подорожувати у часі. Звісно, між Кейт і Лео зав’язується прекрасна романтична історія. Але як жити між двох часів? Або ж який час обрати? Надскладні завдання, бо хто ж погодиться вирушити в минуле та відмовитись від усіх звичних речей? Те саме навпаки. Дуже цікава історія, однозначно осіння.

Рейтинг на Кинопоиск.ру 8/10 (а мій 10/10)

Актори:

 

Advertisements