Якщо ви ще не бачили ІНФЕРНО

inferno-afisha2.jpg

Привіт, ну що почнемо?

Я вже встигла трохи зникнути з вашого поля зору, тож варто пояснити, я думаю. Сталося так, що вчора я одружилася, тож тепер просто мушу бути серйознішою та відповідальнішою. Звісно, будуть і фото, і розповіді про те, як то вийти заміж у 20 років, але до цієї ролі треба трохи призвичаїтися. Тому усе це трохи згодом. Зараз я зробила безліч корисних справ і збираюся іти на кухню, щоб зварити по кухлику гарячого какао. Пропоную і вам зварити улюблений гарячий напій і поговорити про кіно.

kinopoisk.ru
kinopoisk.ru

Отже, кілька днів тому на українських екранах з’явився новий фільм ІНФЕРНО, за однойменною книгою Дена Брауна. На жаль, я не зможу нічого розказати про саму книгу, бо вона єдина (цього автора), яку я не прочитала.

Отже, актори.

kinopoisk.ru
kinopoisk.ru

Ох, я обожнюю Тома Хенкса. Усім серцем люблю його, тож навряд чи цей текст може бути хоч трохи об’єктивним. Він завжди прекрасний, а роль професора дуже навіть йому личить. Цього разу він не зовсім розуміє події, бо…усе складно. Бен Фостер підходить на роль злого генія, якому ще й вірить величезна кількість людей. Зовнішність оманлива, доводять нам знову. Сідсе Бабетт Кнудсен неймовірно красива. І відважна, як і має бути в подібних фільмах. Вона мій ідеал, бо виглядати так в 47 я б дуже хотіла. Але далі без спойлерів. Слова “зачарування” і “розчарування” стоять занадто близько. Завжди за одним іде інше, але в якому порядку? Красуня Фелісіті Джонс точно знає, яким шляхом має йти. А ви знаєте? Улюблений персонаж цього фільму той, котрого зіграв Ірфан Кхан. Дуже крутий, дуже смішний.

Сюжет

kinopoisk.ru
kinopoisk.ru

Не можу сказати, що він мене захопив, але ті всі міста і країни повністю все компенсують. І так, ви ж пам’ятаєте, що я марю Італією. Тут знову загадки, які пов’язані з “Пеклом” Данте. Хто ж окрім професора Ленгдона може їх розгадати? А ще він ніколи не робить нічого наодинці, тож в помічниці йому стає лікар Сієнна. Невимовно талановита дівчина, скажу я вам. Вони тікають або наздоганяють, але цілий фільм точно біжать. Ну, не просто біжать, бо так не дуже й цікаво. Професор поранений, нічого не пам’ятає (окрім усього можливого про Данте), але він біжить. Чому? Бо залишилась доба для порятування людства.

Висновок

kinopoisk.ru
kinopoisk.ru

Як би там не було, але я не приймаю усіх прочитаних мною за ці дні закидів щодо цього фільму. ІНФЕРНО дуже навіть ОК, до того ж пам’ятаєте про Італію? А ще пам’ятаєте про Тома Хенкса? Текст такий маленький, але буде дуже багато спойлерів, якщо я вирішу продовжити.

Я б сказала, що це 8/10. І мені не хотілось нікуди йти з кінотеатру, не було розчарування чи суму. Не було відчуття, що я витратила свій час. Ні, але ж чому не 10? Бо “Ангели і демони” поки у фаворитах, але далі більше, я гадаю.

Every clue will take him deeper

Ви вже встигли подивитися ІНФЕРНО? Тоді розкажіть мені швиденько ваші враження.

Advertisements